برای پیشنهادات بازاریابی آنلاین خود در آژانس دیجیتال فکر می کنید؟

یکی دو روز پیش ، من یک آژانس وب سایت های اجتماعی را کشف کردم که در تبلیغات آنلاین خود را “گورو” می نامید. وقتی یکی از صفحه های فیس بوک آن دسته از مشتریان را مورد بررسی قرار دادم ، متوجه شدم که آنها صفحه پروفایل بوده اند نه یک بخش طرفدار. این نه تنها در بیانیه حقوق و مسئولیت های فیس بوک وجود دارد ، بلکه در بازاریابی آنلاین نیز بسیار بی تأثیر است. در نتیجه ، من این آزمون را برای کمک به شما تعیین کردم که مثلاً آژانس استخدام شده شما واقعاً می داند آنها چه کاری انجام می دهند یا نه. نگران نباشید ، س awayالاتی را که برای آژانس دیجیتال فرد اعمال می شود بررسی کرده و نحوه نمره دادن آنها را در پایان درک کنید.

ما پرداخت به موقع را تضمین می کنیم و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر از جمله پرداخت هفتگی و دو بار برای بازاریابان را در اختیار شما قرار می دهیم. همه آنچه که ما در اینجا انجام می دهیم به صورت یک به یک است بنابراین در واقع ارائه صلاحیت های خاص یا یک قانون گسترده دشوار است تولید تیزرهای تبلیغاتی در مورد نحوه صلاحیت دادن. ناشری که به ما نشان داد شما یک دارایی هستید و می تواند ترافیک با کیفیت تولید کند ، مبلمان منزل همراه شما کار می کند تا سابقه پول نقد خود را داشته باشید اگر تصور غلطی ایجاد کنید صدمه ای نخواهد دید.

در مورد آلبوم های عکس ، این ممکن است مایه کیک باشد. عملاً این عکسها به  آژانس دیجیتال مارکتینگ  دور هم جمع می شوند و به تصویر فیزیکی دوستانتان از شما نگاه می کنند ، اما آنها نیز کمک زیادی می کنند تا دیگران واقعاً بهتر از شما “شما” برنامه را ببینند. عکس سر و شانه هایی که از شما در عکس پروفایل شما گرفته شده خوب است ، محافظی برای شیشه جلو اتومبیل شما است که شما را می بیند 10 آویزان کرده اید ، از Chihuahua استفاده می کنید یا یک ورقه چربی کیک پنیری بزرگ را در دهان خود می رانید. اکنون آنها شما را می شناسند.

بیایید این واقعیت را بپذیریم ، بیشتر دلیل آژانس بازاریابی دیجیتال که در مورد وبلاگ ها فکر می کنید ، صرفاً جالب به نظر رسیدن عالی است؟ و چیزهای جدید جالب است. پس چرا در حقیقت سعی نمی کنیم؟ بعضی اوقات کافی است که دقیقاً چیزی را امتحان کنید زیرا باعث کشش ، لغزش و بیداری از احتمالات می شود. باعث تحریک اشتباه در بازی می شود ، مگر اینکه خود را گول بزنید و فکر کنید شرکت شما در حال پیشرفت است ، یا به نوعی در هنگام بازی به کسب و کارها پرداخت می کنید.

کوپن پیدا کنید “کوپن” “نام شرکت” را در Google قرار دهید ، مطمئناً تعجب خواهید کرد. بسیاری از سایت های کوپن و بازاریاب های وابسته قیمت های چاپی عکس آنلاین را کاهش می دهند. این کار معمولاً باعث کاهش 10-15٪ در هزینه چاپ شما می شود.

سفارش کیت نمونه. این کیت های نمونه کاغذ معمولاً رایگان هستند. شما همچنین می توانید با بخش خدمات مشتری آنها تماس بگیرید و در مورد نمونه های چاپی چاپ شده مشتری واقعی سireال کنید. اکثر چاپگرهای آنلاین نمونه هایی را برای خواندن ستایش از مدیر خود در اینستاگرام و همچنین ارائه ایده های جدید به مشتریان خود نگه می دارند. خجالتی نباشید ، تلفن را بردارید و با آنها تماس بگیرید.

اگر قصد دارید با کمک آژانس بازاریابی آنلاین مدیریت بازاریابی آنلاین خود را انجام دهید ، ابتدا تصمیم دارید بخشی از مشق شب را انجام دهید. شما باید موثرترین کمک شرکت را انتخاب کرده و با آنلاین شدن نام تجاری خود را گسترش دهید. نمایندگی اشتباه ممکن است به سوابق شما آسیب برساند. درخواست اثبات نتایج قبلی ، مطالعات موردی اخیر و در صورت امکان ، برخی از مراجع را نیز درخواست کنید. همه اینها به شما اجازه می دهند که آیا شما می خواهید نمای تجاری را انتخاب کنید.

سرویس ممکن است تمایز دهنده در کل دیجیتال باشد. این همچنین جایی است که مقدار زیادی از شرکت های بزرگ جعبه اقدام را رها می کنند. متأسفانه ، به نظر می رسد فریلنسرها نیز با این مسئله دست و پنجه نرم می کنند. از طریق تجربه این آژانس محلی بوتیک است که بهترین کار را انجام می دهد. گروه 5-10 ذهن هوشمندی که دنیای بزرگ بازاریابی شرکتی را ترک کردند و برای خودشان یک تجارت کوچک راه اندازی کردند. این مردها و مردها می دانند که ما به عنوان یک SMB چه احساسی داریم. کاهش وزن . استفاده از پوست واقعی در تفریح آنها دارای اعتبار و صنعت برای رشد هستند و بدون رشد وبلاگ شما این اتفاق نمی افتد. بنابراین ، توصیه من همیشه این است که از فریلنسرها ، شرکت های خدمات جعبه بزرگ و سازمان های متورم بیشتر دور شوید. یک شرکت محلی پیدا کنید که به صورت حضوری ملاقات کند و قادر به دانستن آن باشد.